Sveikatos tikrinimas

Sveikatos ir bendros fizinės būklės tikrinimas

Šį etapą sudaro dvi dalys. Jūs gausite pranešimą apie tai, kad galite pasitikrinti sveikatą. Vėliau, atrankos į mokyklą metu, bus tikrinama Jūsų bendroji fizinė būklė. Žemiau rasite informacijos apie reikalavimus, kurie keliami tiek Jūsų sveikatai, tiek ir bendram fiziniam pasirengimui.

1

Gavę pranešimą apie tai, kad galite pasitikrinti sveikatą, registruokitės CMEK elektroninėje sistemoje ir Jums paskirtu metu pasitikrinkite sveikatą.

2

Jei nustatoma, kad Jūsų sveikata yra tinkama tarnybai, bus patikrintas bendrasis fizinis pasirengimas. Šis tikrinimas atliekamas Lietuvos policijos mokykloje (LPM).

Bendras fizinis pasirengimas vertinamas fiksuojant bėgimo, prisitraukimų prie skersinio arba rankų lenkimo ir tiesimo nuo horizontalios atramos gulint.

Tolesni žingsniai

Jūsų asmenybė tikrinamia valstybės informacinėse sistemose bei registruose. Jei būtina, ir kriminalinės žvalgybos subjektų informacinėse sistemose.

Jei šio tikrinimo metu paaiškėja, kad yra Jus kompromituojančių duomenų, ši informacija perduodama į Policijos departamentą, kur ir nusprendžiama, ar Jums galima išduoti siuntimą mokytis.
Jei Jūsų atitinkate šiuos reikalavimus, Jums bus išduotas leidimas dalyvauti atrankoje studijuoti MRU.
Tiek teigiamu, tiek neigiamu atveju, Jūs būsite informuotas apie priimtą sprendimą.